Вибір першого мотоцикла.

Новий китайський або Б/У японський? Тут 100% потрібно вибрати б/у японський мотоцикл. Тільки якщо Вам подарували китайський мотоцикл, тоді можна його залишити. Продати б/у китайський мотоцикл майже нереально за адекватні гроші, його зазвичай просто «зливають» за копійки. До того ж, на китайських мотоциклах просто небезпечно їздити, у них дубова гума, погані гальма і постійні проблеми з електрикою. Японський старий мотоцикл потрібно дивитися з досвідченими мотоциклістами, які зможуть оцінити реальний стан мотоцикла.

Якщо брати конкретні мотоцикли, то ось список мотоциклів, які я рекомендую брати новачкам:

  1. Honda CB125E або Yamaha YBR125. Обидва мотоцикли схожі за характеристиками, ціною і надійністю. Ціна на вторинному ринку1400-1800$.
  2. Honda CBR125. Цей мотоцикл для тих, кому важливий зовнішній вигляд мотоцикла і його надійність. Ціна у мотоцикла від 2000$ до 3000$, в залежності від року випуску. Але вона себе виправдовує наявністю водяного охолодження, 6-ти ступінчастою коробкою передач, передніми і задніми дисковими гальмами, кліппонамі і т.д. Загалом все як у 600-ки, тільки з малим об'ємом двигуна, меншою висотою до сідла і шириною гуми.
  3. Suzuki SV400/ SV650S. Тут вже двоциліндровий 400 / 600куб.см двигун. Їде цей мотоцикл набагато цікавіше 125-ок, але і помилок прощає менше, вимагає більше навичок управління мотоциклом. Чому він? Його легко купити і легко продати. Знайти його на ринку 2006-го року в хорошому стані не складає труднощів.Ціна 2700-3500$
  4. Honda CB400. Це вже повноцінний мотоцикл з рядним 4-х циліндровим двигуном. Мотоцикли марки Honda відомі своєю надійністю, але не варто забувати про вік «залізного коня». Саме цей мотоцикл потрібно намагатися знайти в найсвіжіших роках і максимально хорошому стані. Ціна від 2700 до 3500$

На чому їздити в свій перший сезон? Вирішувати Вам, але пам'ятайте, чим більший об'єм двигуна Вашого мотоцикла, тим більше він буде провокувати Вас викручувати «максималку» в місті, що буде піддавати Вашу власну безпеку та безпеку оточуючих. Будьте обережні на дорогах і завжди надягайте шолом!