Курс Мотоспорт Pro-biker

Курс Мотоспорт - це 15 годин інтенсивних тренувань для тих, хто хоче підкорити спортбайк. З вами буде працювати топ-тренер: Андрій Вашек. Вам видадуть комплект максимального захисту: шкіряний комбінезон, захист спини, спортивні мотоботи, шолом і рукавички.

Мета курсу - навчити вас усвідомлено керувати мотоциклом будь-якої кубатури і отримувати максимум задоволення від їзди на мотоциклі.

Курс можна проходити як новачкам, так і мотоциклістам з досвідом.


Курс Мотоспорт

STAGE 1: тренування на мотоциклі Pitbike Kayo125. Це легкий мотоцикл, на якому буде вироблена правильна посадка і алгоритм дій пілота. Після того як курсант почне впевнено закладати мотоцикл «в коліно» в ліву і праву сторону, переходимо до тренувань на повноцінному спортбайку Kawasaki Ninja ZX-6R.

STAGE 2: Після тренувань на легкому мотоциклі Pitbike Kayo125 у вас з'явиться помилкова впевненість в своїй майстерності, але ми переходимо на нещадну Kawasaki Ninja ZX-6R. Ось тут-то і почнуться перші падіння.
І добре що етап падінь ви пройдете на закритому тренувальному майданчику, в повному комплекті екіпіровки і на підготовленому мотоциклі із захисною кліткою. Після роботи над помилками Ви будете керувати мотоциклом не тільки за рахунок навичок, а й з повним розумінням всього процесу.

STAGE 3: Відточування майстерності на треку. Ви вже вмієте усвідомлено застосовувати контрруління і працювати зі зміщенням центру ваги, але це все було на закритому майданчику. Далі їдемо на трек Чайка на повноцінному бойовому мотоциклі Kawasaki Ninja ZX-6R. Перед початком заїзду вивчаємо конфігурацію треку на схемі і встановлюємо грілки гуми. Пізніше виставляємо оптимальний тиск в шинах і виїжджаємо в супроводі тренера. У шоломах вбудовані переговорні пристрої, завдяки яким Ви будете чути підказки тренера по вибору траєкторії, точок гальмування і т.д. Після кожного заїзду розбираємо помилки і поступово покращуємо час кола.

Тривалість тренування на треку 4 години.


Курс МотоспортКурс Мотоспорт  

Вартість курсу: 15 750грн

Оплата:на першому занятті 1000грн, на другому занятті 7000грн, на сьомому занятті залишок 7750грн

При собі мати:  закрите взуття на твердій підошві, джинси, посвідчення особи.

Місце проведення тренувань: Х-Парк (м. Петрівка) - великий закритий майданчик з рівним асфальтом + трек Чайка

Графік індивідуальний з 8:00 до 21:00 за попереднім записом.

Якщо Вас зацікавив цей курс, зв'яжіться c адміністратором за телефонами:

+38 (093) 64-93-529

* Якщо ви впустили мотоцикл - вам не виставлять рахунок на ремонт. На всіх мотоциклах встановлена ​​спеціальний захист.

* Прихованих платежів немає, все вже включено у вартість.

* Тренування на треку набагато безпечніше їзди по місту.

 

Курс МотоспортКурс МотоспортКурс Мотоспорт

"Остались вопросы?" Пишите нам в Telegram или позвоните (093)64-93-529